Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Canon 600D

450 EUR

Shitet nga: Jovan 02 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhimet
Fotoaparate
Se prodava Canon 600D zaedno so
kit objektiv Canon EF-S 18–55mm lens f/3.5–5.6,
torba,
memoriska karticka 16GM
i uste eden Canon objektiv 35mm f/2.0
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione