Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APARAT CANON 500D

300 EUR

Shitet nga: ljupco 07 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhimet
Fotoaparate
Aparatot e nov

Go prodavam od pricina sto dobiv drug na poklon

Moze i dogovor za cenata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione