Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Videokamera Sony

500 EUR

Shitet nga: Zivko 31 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhimet
Fotoaparate
Продавам видео камера Sony DCCAM DSR-200AR 3CCD, Digital zum 20x со 10 Digital video kaseti DV-JVC PROHD и полнач + 2 батерии + торбица.
Контакт тел: 076/504-321; 078/825-800
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione