Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Digitalen aparat CANON A3500 IS

4 000 MKD

Shitet nga: Деан 06 Mar 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
Prodavam digitalen aparat CANON A3500 IS ...
aparatot e star 3 meseca , kpen od ONE ..
so garancija....
Деан
072/320-808
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione