Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Digitalen aparat Fujifilm

5 500 MKD

Shitet nga: Martin 10 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
Digitalen aparat Fujifilm s1600 mnogu malku koristen pregolem kvalitet za mnogu prifatliva cena
Se prodava vo torbicka plus so polnac za baterii koj ne e kupen so aparatot i drzac. Poveke za performansite mozete da najdete na google
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione