Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Canon

390 EUR

Shitet nga: Canon 24 Jan 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
- Canon t3i (600D) kupen vo US. Skoro kako nov!
- Objektiv Canon EF-S 18–55mm lens f/3.5–5.6
- Memoriska karticka 16 GB.
- Baterii
- Torbicka
Prodavam i Slajder, Stabilizator, Sigma objektiv,Tripodi i dr. Se e mnogu malku koristeno, skoro Novo! Cena po dogovor.


Leaflet
Në fillim