Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fotoaparat

7 000 MKD

Shitet nga: Александар Петровски 17 Pri 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Александар Петровски
078315238
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
se prodava fotoaparat/kamera Sony Cyber Shot DSC H 400,20.1mp,63x opticki i 160x digitalen zoom a vo VGA rezim do 500x zoom,video HD 720p so rezolucija 1280x720,kupen 2016,no e mnogu malku koristen,ima original fabricki polnac i remce
tel 078315238 Aleksandar
Александар Петровски
078315238
Në fillim