Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Praktica kamera

8 000 MKD

Shitet nga: Dule 14 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
Prodavam praktica kamera so fotrola sose kutijata i nemam ni 200 sliki napraveno so nea.
16 megapixeli praktica luxmedia 16-z21s.
Kako nova e !
Zatoa sto ja nemam koristeno i taka sedi vo fotrola vo kutijata, sega sobiram za telefon pa ja Prodavam.
Znachi mozebi zamena so nekoj telefon.!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione