Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony A7 24MP Full Frame pod garancija

649 EUR

Shitet nga: Petar Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
Скоро нов, купен од PixPlus во Ноември 2017. Користен само за фотографирање.

Со него следува Battery Grip Meike со 2 Hannel батерии во вредност од 100 еур - гратис.

Auto Revuenon 50 mm f/1.9 со М42 адаптер.

Кутија + Упатство + Каиш
Në fillim