Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Digitalen aparat Nikon

2 000 MKD

Shitet nga: Aparat 27 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Fotoaparate
Prodavam digitalen aparat Nikon samo ednas upotreben na bateri komplet so kabli moze zamena 2000d
I Kasio aparat na struja samo nemam polnac 1000d i dvete imat memori karticki
Leaflet
Në fillim