Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nicon D3100 profesionalen fotoaparat

18 000 MKD

Shitet nga: Ina 20 Qer 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Fotoaparate
Se prodava profesionalen foroaparat D3100 Nicon vo odlicna sostojba mnogu kratko vreme koristen, zaedno so polnac za baterija memoriska karticka i tasnicka za istiot.Moznost i za dogovor okolu cenata
Leaflet
Në fillim