Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi DSLR NIKON D3300 D3400 CANON so garancija

18 299 MKD

Shitet nga: Dime 08 Nën 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Fotoaparate
Novi glanc aparati od Markite na NIKON i CANON.Novi vo kutija so polna oprema i Garancija 2 godini.Ekstra cena


Canon EOS1200D 18-55mm (1 парче)
Цена 18299 денари

Nikon D3300 18-55mm VR2 AF-P
Цена 22590 денари

Nikon D3400 18-55mm Nov model
Цена 25900 денари

Nikon D5300 18-55 VR
Цена 31990 денари

CANON Eos 6D Body
Цена 77390 денари


CANON Eos 6D EF 50/1,8
Цена 79990 денари

Апаратите се нови некористени во комплетно пакување.Македонска гаранција од 2 години на сите DSLR aпарати.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione