Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sarelitska Dream box HD komplet

200 EUR

Shitet nga: dream box 07 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Dream box HD, komplet tanjir so drzac za satelitskata , disec motor,edna godina koristen.
Dream boxot so shering dostapn za site kanali Pink, Hbo ,Sport, klub max tv i mnogu drugi paketi.... preku 3000 kanali...
Satelitskata e montirana i funkcionira moze da se vidi...
dream box
078248587
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione