Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OVERBOX M9S PRO HD

3 500 MKD

Shitet nga: niki 06 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Se prodava nov satelitski IPTV resiver
OVERBOX M9S PRO DVB-S2
Podrzuva:PowerVu i Tandberg patch, cccam shering, Youtube, Redtube, Support WEB TV, Xtreamcodes IPTV, FTP server ili usb i drugo
Update na softver i lista na kanali preku
Specifikacii:
ALi-3511 CPU, 600 MHz MIPS Processor
DDR III 1G ,ROM 400M,Serial Flash 8M
Në fillim