Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SERVIS ZA TV LCD LED PLAZMA DOAGAME NA POVIK

200 MKD

600 MKD

Shitet nga: BRANKO 14 Jan 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ПОПРАВКА НА СИТЕ ВРСТИ LCD,LED.PLAZMA ТЕЛЕВИЗОРИ И МОНИТОРИ.ДОАГАМЕ ВО ВАШИОТ СТАН НА ПОВИК ,10-20h И ВО НЕДЕЛИТЕ И ПРАЗНИЦИТЕ. ПО УТВРДЕНАТА ДИЈАГНОСТИКА НА ЛИЦЕ МЕСТО ВИЕ ЌЕ ДОЗНАЕТЕ ЗА КВАРОТ НА ВАШИОТ АПАРАТ И АКО СЕ СОГЛАСИТЕ ВАШИОТ АПАРАТ ЌЕ БИДЕ ПОПРАВЕН ВЕДНАШ. ГАРАНТИРАМЕ КВАЛИТЕТНА УСЛУГА . ТЕЛ ; 3 116 116 ;070 227 011
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione