Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Televizor

2 500 MKD

Shitet nga: Julijana Minovska 16 Gush 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава телевизор, во одлична состојба, скоро нов
Julijana Minovska
+38971248046
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione