Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

QUART 24inci HD LED TV

0 MKD

Shitet nga: Ogne 17 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam skoro nov hd led televizor QUART so kristalno jasna slika 3 hdmi vleza- usb-rca conektori za kuken sitem+razni tipovi video pleeri


KONTAKT :076 818 804 CENA: samo 5500 den.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione