Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TOSHIBA 32"

8 000 MKD

Shitet nga: kosta 08 Gush 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Toshiba 32" LCD model 30WL46G .
Televizorot e vo top sostojba.
Garancija tri meseci.
Cena 8.000 den
Tel 070/300-457
Leaflet
Në fillim