Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TELEVIZOR PANASONIC

5 000 MKD

Shitet nga: XXX 28 Qer 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Televizor panasonic odlicen sose staklena stalaza za nego 80x60 cm
Leaflet
Në fillim