Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Analogna TV kartica zaРС - KWorld PVR-TV 7131 SE

500 MKD

Shitet nga: Milorad 08 Dhj 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Philips
Modeli
29P
Се продава исправна Аналогна ТВ/Радио картица kworld PVR-TV 7131 SE за РС со Philips чип + далечински управувач.

Линк за подетални информации :
http://oldweb.kworld-global.com/main/prod_in.aspx?mnuid=1248&modid=6&fcid=36&pcid=296&ifid=442&prodid=15
Milorad
075818081
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione