Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Televizor Slim Fit CW-29Z418P

3 500 MKD

Shitet nga: Mirjana 22 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам телевизор Samsung SlimFit" 29 inches / 72 cm 4:3 100Hz ,во одлична состојба со автоматско демагнетизирање, многу малку е користен .

Televizorot e so potenok profil od standardnite televizori
Leaflet
Në fillim