Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TV SAMSUNG 32 INC

3 000 MKD

Shitet nga: Blagoj 22 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ISPRAVEN,CRNA BOJA, SLIM, 100HRC.
NE E LCD,RAMEN EKRAN,STEREO
Në fillim