Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung tv 40 inch

Shitet nga: Samsung 07 Gush 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Se prodava tv Samsung 40 inch malku koristen I neispraven.
Samsung
070262881
Leaflet
Në fillim