Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OTKUP NA LCD TELEVIZORI.ZAMENA STAROzaNOVO

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ComTec 07 Mar 12:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Vrisime OTkup vo sekoe vreme na novi i polovni isklucivo ispravni LCD,LED,Plazma i 3D televizori od markite na Panasonic,Sony,Samsung,Lg,Philips,Neo i site ostanati ponepoznati marki.

Kupuvame od site golemini odnosno od 26,32,37,40,42,47,48,50,55" i pogolemi

Vrsime i zamena Staro za Novo so Najpovolna procenka na vasiot televizor.
ComTec
Otkup na staticni kompjuteri, novi i polovni laptopi Kako i zamena staro za novo
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070832336
Leaflet
ComTec
Se vrsi otkup na novi i polovni laptopi 0 MKD
STARO ZA NOVO DONESI STAR TV I DOBIJ 3000 DENARI 8 000 MKD
Staro za Novo Donesi star tv i dobij 3000 denari 0 MKD
Otkup na LCD LED i PLAZMA TV Plakanje vednas 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione