Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SONY TV

6 000 MKD

Shitet nga: Elena 30 Korr 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Marka: KDL-42W805AW8LEDTV
Godina: 2013
Beleska od servis (VideoData) deka maticnata ploca treba da se smeni.Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione