Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV PANASONIC 4K televizor 2015 model

Shitet nga: Muhamed 27 Nën 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Panasonic TV ( 4K , 3D )

Televizorot e nov ( kupen 23.11.2015 ) , 2015 model, smart televizor so koe mozete da custvuvate neverovatniot 3D i 4K tehnologija.


Muhamed
071995222
Leaflet
Në fillim