Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam JVC kamera

Shitet nga: Zoran 04 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Prodavam kamera JVC model gr-d375u, malku koristena. Kamerata ima mnogu dobri karakteristiki i mnogu cesto ja koristat profesionalni fotografi Zoran, 070/438-772.
Në fillim