Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SONY BP-L60A V-mount profesionalna baterija

160 EUR

Shitet nga: Viktor Marinkovic Sot 04:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Se prodavaat SONY BP-L60A profesionalni baterii za profesionalni video kameri. Bateriite se vo odlicna sostojba, sekoja od niv e testirana i sekoja drzi povece od 2 ipol casa na prosecna profesionalna 24W kamera. Testirani se na kamera SONY DSR450 koja e postar model i e golem potrosuvac. Na ovaa kamera sekoja baterija drzi povece od 2 casa i 35 minuti. Na kamerata JVC GY-HD200 sekoja baterija drzi povece od 3 casa. Ponovite kameri trosat pomalku struja taka da bateriite ce drzat mnogu povece.

CENATA ISTAKNATA NA OGLASOT SE ODNESUVA ZA EDNA BATERIJA. Dokolku ste zainteresirani za dve sleduva popust.

CENATA ZA 2 BATERII E 260 EVRA!!!
Viktor Marinkovic
078208089
Në fillim