Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung full hd video kamera NOVA

150 EUR

Shitet nga: goce 10 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
samsung full hd video kamera NOVA komplet so torbicka snima na sd memoriski kartici i vgraden hard disk cena samo 150 eu...
Leaflet
Në fillim