Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Panasonic kameri

0 EUR

Shitet nga: Олег 08 Maj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Se prodavaat polovni Panasonic kameri, modelite se:
- AGDVC 62 (250 evra)
-NV MD 100000 (200 evra)

Kamerite se so 2 baterii i polnac. Sliki vo prilog
Олег
078 388 899
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione