Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BEZZICNA HD KAMERA ZA VIDEO NADZOR

2 700 MKD

3 000 MKD

Shitet nga: angele 12 Dhj 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Нова WI FI HD kamera за видео надзор,со HD видео и аларм ,идеална за надзор на бебе , куќа или двор, снима звук,има двонасочно аудио опција за ноќно снимање,може да се пристапи преку мобилен или компјутер.снима на сд картичка до 64 гб,или во компјутер,
аларм при движење испраќа порака на мобилен телефон
Одличен HD квалитет на видеото со резолуција
1280х720
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione