Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Drone Phantom 3 Professional DJI

0 EUR

Shitet nga: Vlatko 03 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Se prodava Dron Phantom 3 Professional DJI so dodatna baterija (1+1), dupli perki, nalepnici, flet kabli i pod garancija. dokolku ste zainteresirani mozete da se javite na 070/266-094
Cena po dogovor...
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione