Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GoPro Hero 4 Silver

350 EUR

Shitet nga: XXX 13 Jan 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Se prodava GoPro Hero 4 Silver.Mnogu malku koristen. Kupen 2018 godina.Doagja so site dodatoci, dopolnitelna baterija i microSD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione