Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GOPRO HERO7 SILVER KAMERA

200 EUR

Shitet nga: Boris 27 Dhj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
GOPRO HERO 7 silver kamera, spored cenata e vo odlicna sostojba, koristena samo 3 meseci!
So kamerata ide nosac za istata i memorijska karticka od 32gb.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione