Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Canon ZR 400

120 EUR

Shitet nga: Zarko Dzipunov 24 Korr 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
DIDITAL video CAMCORDER Canon ZR 400
Zarko Dzipunov
+389 75 363699
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione