Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DJI PHANTOM 2

700 EUR

Shitet nga: Kristijan 14 Qer 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Dronot e skoro nov, nekolku pati koristen i so nego ide stabilizator (gimbal zenmuse h3-3d) i stitnici za perkite
Kristijan
078-338-865
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione