Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GoPro Hero 3+ Black Edition

22 000 MKD

Shitet nga: Dimitar 29 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Продавам GoPro Hero 3+ Black Edition со додатоци или менувам за нова GoPro Hero 4 Silver
Dimitar
070300045
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione