Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sportska kamera 4К Wi-Fi

130 EUR

Shitet nga: Zoran 30 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Камерата е со резолуција 4К. Wi-Fi, што овозможува безжична контрола на камерата од вашиот мобилен телефон кога истата е прикачена на кацига, дрон или др. Камерата е водоотпорна и може да се користи на длабочина до 30м. вклучени се повеќе додтоци за прикачување. Камерата е набавена од САД и не е употребена.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione