Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Video kamera DVD video i 2 aparata

0 MKD

Shitet nga: Blagoja 15 Dhj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Se prodava
1. video kamera CANON V40
2. Aparat SAMSUNG L73
3. Aparat ZENIT 122
4. DVD BOSSE 525
5. Video Toshiba
Aparite se vo ispravna sostoja, cena po dogovor
Blagoja
070360201
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione