Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Video nadzor full hd set kameri

6 000 MKD

Shitet nga: Zoran 21 Nën 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodavat novi setovi komplet video nadzor 4 kameri po 5 mega pix dvr kablovi po 20metra i napojuvanje setot vklucuva se osven hard disk ovoj set moze da go koristite i samo preku mobilen telefon so domasno wifi za sto ne vi e potreben hard disk kamerite se pod licenca na sony i se so vrven n kvalitet cenata e promotivna i se vo ograniceni kolicini
Leaflet
Në fillim