Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gopro 8 hero black nov nekoristen

430 EUR

Shitet nga: DIme 01 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Video kamera
Prodavam nov voopsto nekoristen Gopro 8 black. Kupen e od solun, poseduva 2g internacionalna garancija.

-Ceneta e fiksna
-Ne prifakam zameni

https://www.plaisio.gr/catalog?location=product%3d3335666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione