Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TENDA I KAMERI ZA SNIMANJE NA RODENDENI

700 EUR

1 000 EUR

Shitet nga: vlatko 30 Jan 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Video kamera
Se prodavaat KOMPLET KAMERI za snimanje na rodendeni vo igroteka,i sekade kade sto mislite deka bi odgovarale,dvd rezac,televizorce 22',tenda za terasa od laplast nekoristena ni 6 meseci.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione