Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KAMERA VO FORMA NA PRIVEZOK ZA VIDEO NADZOR

890 MKD

Shitet nga: Dean 24 Maj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Мини камера во форма на привезок за кола. Мини камера во привезок со која лесно може да фотографирате, снимате видео и звук во секој погоден момент.Користи microSD картичка до 32GB.

Видео формат: AVI
Фото формат: JPG
Видео резолуција: 720X480 30fps
Фото резолуција: 1280X960
USB брзина на трасфер: 1.1/2.0 (Hs) Подржана меморија: до 32GB (не вклучува SD мемориска картичка)

Пакетот вклучува:
1 x мини камера во привезок
1 x USB кабел
1 x упатство за употреба

Mob. 077 572 117 Dean
Viber 077 572 117
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione