Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROFESIONALEN VIDEO NADZOR

149 EUR

Shitet nga: Miki 23 Shk 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vrshime prodazba i monataza na profesionalen video nadzor i alarmni sistemi za Vashiot dom i deloven objekt od renominiranite brendovi Hikvision, Sricam i Paradox so direkten pregled preku Vashiot mobilen telefon bez razlika kade se naogate!

Site uredi se so 1 godina garancija.

Vrshime dostava i montaza niz cela Makedonija!

Raspolagame so najrazlicni kompleti na video nadzor HD, FullHD , UltraHD i 4K rezolucija, ( 1MPx, 2 MPx, 5MPx, 8MPx ) , Wifi i IP kameri, DVR, NVR, i prodavame i posebno kameri ili DVR, Hard diskovi, Monitori i kabli , se sto Vi e potrebno za kompleten video nadzor!

Imame najrazlicni gotovi paketi i ke dobiete najdobra ponuda vo zavisnost od Vashite potrebi!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione