Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

REKLAMNA CENA NA WI-FI KAMERI

2 000 MKD

Shitet nga: Deko 10 Maj 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Wi-Fi kamera se instalira so aplikacija na mobilen telefon.Ovaa kamera e idealna za nabjuduvanje na vasiot dom,imot,rabotni prostoriii itn.So ovaa kamera imate potpolna kontrola,mozete da ste na bilo koe mesto vo svetot iljadnici kilometri od mestoto kade sto ste ja postavile kamerata.Mozete da ja dvizite vo site pravci so vasiot mobilen.Moze da snimate.Ima alarm. so infrared senzor koj sto ke ve izvesti za nepokanetiot gostin.Ima vgraden mikrofon,vgraden zvucnik i uste mnogu drugi moznosti.Kamerata ja prodavame vo dukan dobivate fiskalna,znaci ne e svercuvana so somnitelen kvalitet.Javete ni se i so pomos na ovaa kamera bez griza odete na odmor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione