Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

USB STICK SO KAMERA ZA VIDEO NADZOR

990 MKD

Shitet nga: Dean 24 Maj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Нови мултифункционални USB камери . Освен како камера можe да се користи и како стандардно USB за пренос на податоци, потоа како WEB камера, читач на Micro SD картички, диктафон и фотоапарат. Не е потребно инсталација на дополнителен софтвер за користење на самата камера. Самата камера има вградени сигнални светла и вибратор кој се активираат само на почетокот при вклучување на одреден мод на работа за да се знае точно кој мод е вклучен, и после тоа самите се деактивираат.Подетални Карактеристики:
--------------------------------------
* Видео Формат AVI
* Фотографија Формат M-JPEG
* Аудио Формат WAV
* Резолуција на Фотографија 1280x 960
* Резолуција на Видео Снимка 720 x 480
* Капацитет на Батерија 300mAh
* Максимално Време на Снимање 90 минути (Со додатен уред може да снима и до 10-12h)
* Време на полнење на батерија околу 1h* цена со вклучена 16GB microSD картичка 1390ден.
* цена со вклучена 32GB microSD картичка 1590ден.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

Mob. 077 731 283
Viber 077 731 283
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione