Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motorni camci so ramno dno Hobby market Delcevo

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Hobby market 30 Sht 18:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 Kolibri camci so kobilica Hobby market 0 МКД
Camci na veslanje Kolibri Hobby market Delcevo 12 800 МКД
Ford focus 1.8 tdci 115hp 3 650 ЕУР
Minn cota endura C2 elektricni motori 12 400 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Motorni camci so ramno na sklad KM-200 zelen, svetlo siv cena 19900den,KM - 200 zelen i svetlo siv book deck (celo tvrdo dno) cena 22000den,KM - 245 zelen, svetlo siv 22500den,KM - 245 zelen book deck cena 25000den,KM-260 zelen 23000den KM - 280 svetlo siv cena 24500den, KM-280 So celo tvrdo dno(book deck) , zelen, svetlo siv cena 27500den, KM-300 svetlo siv, zelen cena 25800den, KM 300 svetlo siv, zelen book deck cena 28900den,KM-330 svetlo siv, zelen cena 27500den, KM 330 svetlo siv, zelen book deck cena 30800den.Site potrebni dokumenti za registracija garancija 3god.NOVO sega mozete da kupite camec na rati bez kamata so zaveren dogovor na notar od 3-5 ednakvi mesecni rati. Camcite moze da gi vidite na veb stranata www.hobbymarket.com.mk ili fejsbuk stranata Hobby market Delcevo. Na Internet ima video za site modeli na kolibri samo napisete oznaka koj camec ve interesiraat.
Hobby market
072714474
Leaflet
Camci na veslanje Kolibri Hobby market Delcevo 12 800 МКД
Ford focus 1.8 tdci 115hp 3 650 ЕУР
Minn cota endura C2 elektricni motori 12 400 МКД
 Kolibri camci so kobilica Hobby market 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione