Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

WIKING PLANET 15 GUMEN CAMEC

Shitet nga: oliver 07 Sht 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
PRODAVAM DOBRO SOCUVAN GUMEN CAMEC OD GERMANSKO PROIZVODSTVO WIKING SO DOLZINA 3.5METRI I SILINA NA MOTOR DO 15 KS
Në fillim