Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kabinsko brodce so Mercruiser motor i trejler

2 150 EUR

Shitet nga: Даниел Филиповски 31 Korr 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Се продава мало бродче со кабина и надворешен "Mercruiser" мотор со 20 кс. покрај тоа има и трејлер приколка за улична употреба.

боја: бела
бродот е идеален за двајца и е во возна состојба.

повеќе на телефон или преку мејл

слики и димензии следат скоро

Даниел Филиповски
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione