Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gliser Gobbi 660 sport moze zamena

Shitet nga: Dimitri 08 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Modeli
Gobbi
Gliserot e donesen od Svajcarija,carinet so vgraden Volvo motor moze zamena za kola ili dzip so vasa doplata.
Leaflet
Në fillim